נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב
סגור

בדיקת אריזות גדולות

בדיקת אריזות גדולות
מערכות לבדיקה ברנטגן של מוצרים גדולים או אריזות גדולות, ממוקמות בדרך כלל בתחילת קו הייצור, מייד להגיען למפעל, או בסוף קו הייצור, מייד לפני השליחה ללקוח. מוצרים אפשריים לבדיקה כוללים קרטונים/ארגזים המכילים מספר רב של מוצרים קטנים, או שקיות ושקים המכילים מוצרים בתפזורת.
בדיקת המוצרים ברנטגן מבטיחה את איכות ובטיחות המוצרים שלכם, עבור טווח נרחב מאד של מוצרים, בתחומי ייצור שונים - ממזון ותעשייה ועד לתרופות.
מערכות הבדיקה ברנטגן של חברת Mettler Toledo הן הפתרון האפקטיבי ביותר לבדיקה אוטומאטית של מוצרים מוגמרים באריזותיהם. כך מונעים ביצוע Recall למוצרים פגומים ותלונות לקוח!


המערכות מבצעות פעולות רבות בו זמנית בצורה אוטומאטית, על מנת להבטיח כי המוצרים שלכם מושלמים ואינם מכילים גופים זרים שאינם רצויים. 
  • גילוי מתכות, זכוכיות, סוגי פלסטיק וגומי - לא ניתן לביצוע בכל דרך אחרת!
  • גילוי מוצרים או רכיבים פגומים או חסרים
  • רישום אוטומאטי של מוצרים לבדיקה בעזרת קורא ברקוד - מאפשרים להתאים את מאפייני הבדיקה בצורה אוטומאטית עבור כל מוצר בנפרד - להבטחת רגישות מקסימלית

אודות דינקו

כבר מעל ל-40 שנה נמצאת דינקו בחזית טכנולוגיות הדימות הרפואיות והתעשייתיות בישראל, כספק מוביל של ציוד ומערכות מידע רדיולוגיים.

חברת דינקו הינה הנציגה הבלעדית בישראל של החטיבות הרפואיות של ענקיות הרפואה FUJIFILM ו-Shimadzu. צוותי השירות והפיתוח שלנו תומכים בכל הארגונים הרפואיים בישראל ובגופים המובילים בתעשיות האזרחיות והבטחוניות.

יצירת קשר

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 04-8131515

פקס: 04-8131516