נגישות
גודל טקסט רגיל גדול ענק
תצוגת צבעי האתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
עיצוב האתר עיצוב רגיל תוכן בלבד, ללא עיצוב
סגור

וטרינריה

cat eyes
כבר מעל ל35 שנה נמצאת חברת דינקו בחזית טכנולוגיות הדימות והרנטגן הרפואיות והתעשייתיות בישראל, כנציגה בלעדית של החטיבות הרפואיות והתעשייתיות של ענקיות הרפואה Fujifilm ו-Shimadzu. צוותי השירות והפיתוח של חברת דינקו מעורבים בפרויקטים בכל הארגונים הרפואיים בישראל ובגופים המובילים בתעשיות האזרחיות והבטחוניות.
 
מערכות ה-DR וקוראי ה-CR של Fuji איכותיות ובעלות ביצועים גבוהים. מערכות ה-CR של חברת Fuji מדורגות בקביעות במקום ראשון בכל מבדקי האיכות של קופות החולים והן המערכות היחידיות אשר קופות החולים בישראל רוכשות בשנים האחרונות. חברת דינקו מתחזקת מאות מערכות בישראל, בעזרת צוות שרות גדול ומנוסה הכולל מרכז תמיכה לשירות ההדמיה הדיגיטאלית - ייחודי בישראל. 
 

במעבר לטכנולוגייה הדיגיטאלית של FUJIFILM, לא רק שתחסכו בעלויות ההפעלה של מערכת רנטגן, אלא תקבלו גם מערכת דיגיטלית שלמה, אמינה, איכותית, מתוחכמת אך פשוטה לשימוש, אשר תשמש אתכם שנים רבות ותפיק תמונות נהדרות, כל פעם מחדש. 

מערכות רנטגן וטרינריות

מערכות רנטגן קבועות וניידות של חברת Sedecal הספרדית, ושל חברת JOB היפנית. מערכות רנטגן אלו הן מערכות מתקדמות המיועדות והמותאמות במיוחד לצרכי הווטרינר והמרפאה הווטרינרית.  אל תתפשרו על...
צפה בפריטים

מערכות CR וטרינריות

מערכות ה-CR של FUJIFILM מותאמות במיוחד לעבודתכם, הוטרינרים. חברת FUJIFILM, שהינה הממציאה של טכנולוגיית ה-CR, היא גם המובילה בעולם בתחום עיבודי התמונה, האמינות ונוחות השימוש במערכות אלו. במעבר...
צפה בפריטים
D-Evo II C35, 35x43cm

גלאי DR בגודל 35X43 ס"מ

פרטים נוספים

D-Evo II C35, 35x43cm

אודות דינקו

כבר מעל ל-40 שנה נמצאת דינקו בחזית טכנולוגיות הדימות הרפואיות והתעשייתיות בישראל, כספק מוביל של ציוד ומערכות מידע רדיולוגיים.

חברת דינקו הינה הנציגה הבלעדית בישראל של החטיבות הרפואיות של ענקיות הרפואה FUJIFILM ו-Shimadzu. צוותי השירות והפיתוח שלנו תומכים בכל הארגונים הרפואיים בישראל ובגופים המובילים בתעשיות האזרחיות והבטחוניות.

יצירת קשר

דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

טלפון: 04-8131515

פקס: 04-8131516